środa, 7 grudnia 2016

Blogosfera CANPOL - my też chcemy się wykazać!

Znacie mnie już na tyle, że na pewno dobrze wiecie, że przy każdej okazji trąbię na prawo i lewo żeby wspierać nasze, polskie… Tak się akurat składa, że mamy na naszym rynku firmę, która powstała tuż po transformacji systemowej, czyli istnieje na rynku już ponad 25 lat. Ćwierć wieku doświadczenia! Oczywiście chodzi o Canpol (KLIK), niekwestionowanego lidera rynku akcesoriów dla niemowląt. Założę się, że ciężko jest znaleźć w Polsce mamę, która nie ma w swojej „kolekcji” butelki, smoczka czy też zabawki z Canpolu – a to wszystko ze względu na wysoką jakość, przystępne ceny i powszechną dostępność produktów tej firmy.

Dodatkowo trzeba pamiętać o tym, że Canpol często organizuje konkursy dla rodziców, zarówno na portalu (KLIK), jak i na swoim profilu na Facebooku (KLIK) – warto trzymać rękę na pulsie i brać czynny udział w akcjach! Oprócz tego Canpol prowadzi też program Blogosfera, w ramach którego blogujące mamy mogą testować i recenzować produkty, a także organizować konkursy dla swoich czytelników, z rewelacyjnymi nagrodami, od Canpolu oczywiście. Ja również chciałabym dorzucić swój kamyczek do tego ogródka i znów próbuję szczęścia w Blogosferze. Jeśli Wy też chciałybyście spróbować swoich sił, pamiętajcie: zgłaszamy się pod adresem http://canpolbabies.com/pl/blogosfera.  W grudniu można testować 1 z 12 mat edukacyjnych "Kolorowy Ocean" lub też zorganizować na swoim blogu konkurs z matą jako nagrodą. Mata zapowiada się wyjątkowo obiecująco, a moja Perełka jest akurat w takim wieku, że będzie mogła w pełni wykorzystać wszystkie możliwości maty i przetestować korzyści, które oferuje ona maluszkowi. Rzetelny, choć wymagający tester sprawdzi, a mama testera chętnie zda Wam wyczerpującą relację :-)Czy macie jakieś doświadczenia z Blogosferą Canpol? Znacie? Próbowałyście? Jak było? I przy okazji... trzymajcie za nas kciuki! :-)

2 komentarze:

 1. Kusi mnie ta mata ;) Podoba mi się rozwiązanie z zamontowaniem jej w łóżeczku. Braliśmy udział w mikołajkowym konkursie na stronie Canpola (tam była tez do wygrania), ale się nie udało. Muszę pomyśleć o zgłoszeniu się do Blogosfery

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi też bardzo się podoba. Już próbowałam i w konkursie, i pisząc poradę, ale nc z tego :-(
   Może do trzech razy sztuka :-)

   Usuń